Štatistiky - tabuľka strelcov

Por. Hráč Z PTS AST REB PPG APG RPG
1.Zdeno Remenec (Kuričova žena)253112726,505,5013,50
2.Marek Čurilla (Zarriors)25222126,001,0010,50
3.Tomáš Hanák (AC UNIZA)2518925,504,004,50
4.Roman Jantošík (Kuričova žena)25082325,004,0011,50
5.Michal Hájek (EDIS Computers)250101925,005,009,50
6.Marián Škubák (Spartans)2496324,503,001,50
7.Jozef Čerňanský (BK Budiš Martin)2454922,502,004,50
8.Maroš Jasenčák (Bad Boyz)245131222,506,506,00
9.Adrian Beňadik (Kuričova žena)242112121,005,5010,50
10.Roman Hrubý (AC UNIZA)23823019,001,0015,00
11.Juraj Gavlák (VTJ)1382438,002,004,00
12.Peter Chrenák (AC UNIZA)23842319,002,0011,50
13.Peter Plica (BK Budiš Martin)23632418,001,5012,00
14.Miroslav Tomek (BK Budiš Martin)23521017,501,005,00
15.Jaroslav Weis (Zarriors)23452517,002,5012,50

Legenda:
Por - poradie, Z - počet odohraných zápasov, PTS - počet bodov, AST - počet asistencií, REB - počet doskokov, PPG - priemer bodov na zápas, APG - priemer asistencií na zápas, RPG - počet doskokov na zápas