Štatistiky - tabuľka strelcov

Por. Hráč Z PTS AST REB PPG APG RPG
1.Marek Čurilla (Kuričova žena)225787415926,273,367,23
2.Tomáš Hanák (AC UNIZA)2553813521121,525,408,44
3.Andrej Kušnier (BK Wineplanet Martin)235147418822,353,228,17
4.Ondrej Šoška (EDIS Computers)214578119921,763,869,48
5.Jozef Čerňanský (BK Wineplanet Martin)244465528018,582,2911,67
6.Milan Uhričík (AC UNIZA)2744319718116,417,306,70
7.Róbert Franc (VTJ)184212915323,391,618,50
8.Adrian Beňadik (Kuričova žena)1840712715222,617,068,44
9.Juraj Gavlák (VTJ)11404369236,733,278,36
10.Erik Smetana (VTJ)203894620619,452,3010,30
11.Roman Hrubý (AC UNIZA)243803522415,831,469,33
12.Michal Hájek (EDIS Computers)203809013919,004,506,95
13.Zdeno Remenec (Kuričova žena)253797824615,163,129,84
14.Roman Sabo (BK Wineplanet Martin)2635312815713,584,926,04
15.Juraj Pecár (Bad Boyz)223528121616,003,689,82

Legenda:
Por - poradie, Z - počet odohraných zápasov, PTS - počet bodov, AST - počet asistencií, REB - počet doskokov, PPG - priemer bodov na zápas, APG - priemer asistencií na zápas, RPG - počet doskokov na zápas

Tabuľka