Štatistiky - tabuľka strelcov

Por. Hráč Z PTS AST REB PPG APG RPG
1.Tomáš Hanák (AC UNIZA)143856410627,504,577,57
2.Juraj Gavlák (VTJ)10360337236,003,307,20
3.Marián Škubák (Spartans)15350778623,335,135,73
4.Adrian Beňadik (Kuričova žena)123247312027,006,0810,00
5.Michal Hájek (EDIS Computers)133188010624,466,158,15
6.Marek Čurilla (Zarriors)8285226435,632,758,00
7.Jozef Čerňanský (BK Budiš Martin)162763014117,251,888,81
8.Roman Jantošík (Kuričova žena)132386312418,314,859,54
9.Martin Vavrík (Spartans)13238255218,311,924,00
10.Roman Hrubý (AC UNIZA)132322114617,851,6211,23
11.Peter Chrenák (AC UNIZA)132282518517,541,9214,23
12.Róbert Franc (VTJ)10220197922,001,907,90
13.Jozef Šoška (EDIS Computers)122171613518,081,3311,25
14.Erik Smetana (VTJ)132162812416,622,159,54
15.Ján Laššák (Spartans)112154620319,554,1818,45

Legenda:
Por - poradie, Z - počet odohraných zápasov, PTS - počet bodov, AST - počet asistencií, REB - počet doskokov, PPG - priemer bodov na zápas, APG - priemer asistencií na zápas, RPG - počet doskokov na zápas

Tabuľka