Štatistiky - tabuľka strelcov

Por. Hráč Z PTS AST REB PPG APG RPG
1.Juraj Gavlák (VTJ)155685110937,873,407,27
2.Tomáš Hanák (AC UNIZA)195099116826,794,798,84
3.Marián Škubák (Spartans)2248710211622,144,645,27
4.Michal Hájek (EDIS Computers)2148711716023,195,577,62
5.Adrian Beňadik (Kuričova žena)1845611017625,336,119,78
6.Libor Konštiak (Zarriors)16424407526,502,504,69
7.Marek Čurilla (Zarriors)11368318133,452,827,36
8.Roman Hrubý (AC UNIZA)203582822017,901,4011,00
9.Martin Vavrík (Spartans)20350428517,502,104,25
10.Jozef Čerňanský (BK Budiš Martin)203434018317,152,009,15
11.Roman Akantis (VTJ)17331429419,472,475,53
12.Roman Jantošík (Kuričova žena)183288916218,224,949,00
13.Jozef Šoška (EDIS Computers)193202121116,841,1111,11
14.Peter Chrenák (AC UNIZA)183093223417,171,7813,00
15.Erik Smetana (VTJ)193084417816,212,329,37

Legenda:
Por - poradie, Z - počet odohraných zápasov, PTS - počet bodov, AST - počet asistencií, REB - počet doskokov, PPG - priemer bodov na zápas, APG - priemer asistencií na zápas, RPG - počet doskokov na zápas

Tabuľka