Štatistiky - tabuľka strelcov

Por. Hráč Z PTS AST REB PPG APG RPG
1.Adrian Beňadik (Kuričova žena)102656110126,506,1010,10
2.Tomáš Hanák (AC UNIZA)9242466426,895,117,11
3.Marián Škubák (Spartans)10223524822,305,204,80
4.Marek Čurilla (Zarriors)620694734,331,507,83
5.Roman Jantošík (Kuričova žena)10193478519,304,708,50
6.Ján Laššák (Spartans)91793715919,894,1117,67
7.Juraj Gavlák (VTJ)5173183634,603,607,20
8.Zdeno Remenec (Kuričova žena)101684213116,804,2013,10
9.Milan Uhričík (AC UNIZA)9143715615,897,896,22
10.Marián Kubica (Bad Boyz)8136193217,002,384,00
11.Michal Hájek (EDIS Computers)6132394922,006,508,17
12.Peter Chrenák (AC UNIZA)81311611716,382,0014,63
13.Martin Vavrík (Spartans)8131203516,382,504,38
14.Miroslav Tomek (BK Budiš Martin)9130114714,441,225,22
15.Matej Ohrádka (Kuričova žena)8129287516,133,509,38

Legenda:
Por - poradie, Z - počet odohraných zápasov, PTS - počet bodov, AST - počet asistencií, REB - počet doskokov, PPG - priemer bodov na zápas, APG - priemer asistencií na zápas, RPG - počet doskokov na zápas

Tabuľka