Štatistiky - tabuľka strelcov

Por. Hráč Z PTS AST REB PPG APG RPG
1.Juraj Gavlák (VTJ)208169513040,804,756,50
2.Tomáš Hanák (AC UNIZA)2259815013127,186,825,95
3.Richard Uhrina (Bad Boyz)205227110926,103,555,45
4.Marián Škubák (Bad Boyz)225051248822,955,644,00
5.Zdeno Remenec (Kuričova žena)224016521418,232,959,73
6.Andrej Zachar (EDIS Computers)19388589120,423,054,79
7.Ondrej Šoška (EDIS Computers)193729816219,585,168,53
8.Andrej Kušnier (BK Wineplanet Martin)203717212918,553,606,45
9.Matej Noge (Bad Boyz)2137010011517,624,765,48
10.Jozef Šoška (EDIS Computers)193555027118,682,6314,26
11.Erik Smetana (VTJ)213524616316,762,197,76
12.Róbert Franc (VTJ)183393311418,831,836,33
13.Michal Ivanko (BK Wineplanet Martin)223386131315,362,7714,23
14.Adrian Beňadik (Kuričova žena)1533511914022,337,939,33
15.Viliam Poništ (Bad Boyz)223282234714,911,0015,77

Legenda:
Por - poradie, Z - počet odohraných zápasov, PTS - počet bodov, AST - počet asistencií, REB - počet doskokov, PPG - priemer bodov na zápas, APG - priemer asistencií na zápas, RPG - počet doskokov na zápas

Tabuľka